Reabilitări străzi, satul Nisipari

Dragii noștri,
Ne concentrăm cu maximă atenție pe satul Nisipari, unde astăzi am început lucrările de reabilitare a străzilor Tineretului și Ioan Roată.
Banii necesari sunt alocați de Consiliul Județean Constanța și Primăria Comuna Castelu se angajează să finalizeze lucrările într-o săptămână!
„Demonstrat științific: străzile mici și mari și dese, cheia marilor succese! Reabilităm nu doar pentru că trebuie, ci pentru că așa am promis! Ne îndeplinim promisiunile din campanie electorală pentru că cetățenii comunității noastre merită străzi moderne, practicabile și pentru că administrația noastră este una a faptelor, nu a vorbelor!” - Primar, Nicolae Anghel
„Reușita se datorează domnului vicepreședinte al Consiliului Județean Constanța, domnul Claudiu-Iorga Palaz, căruia îi mulțumim pentru disponibilitate și înțelegere. Grație domnului vicepreședinte, comuna noastră se ridică la standardele europene și, pe lângă reabilitarea de străzi, vom continua și cu alte proiecte!” - Viceprimar, Antoneta Prodan